Прості математичні операції
Відмінна робота до цього моменту! У Python виконання математичних операцій є простим, але потужним, ідеально підходить для управління завданнями в нашому продуктовому магазині.
Ми можемо використовувати базові арифметичні оператори для різноманітних обчислень:
+
для додавання;-
для віднімання;*
для множення;/
для ділення.
Давайте подивимося, як Алекс демонструє ці базові арифметичні оператори:
Тепер ваша черга практикувати їх використання. Щоб відобразити результати наших обчислень, ми будемо використовувати функцію print()
. На відміну від рядків (тобто тексту), математичні вирази не потребують лапок. Ми дізнаємося більше про це пізніше в курсі.
Давайте розглянемо кілька практичних прикладів з нашого продуктового магазину:
1234567891011# Addition: Calculate the total inventory of apples and oranges. print(150 + 230) # Subtraction: Determine how many apples remain after selling 123. print(150 - 123) # Multiplication: Compute the total cost for 15 packs of butter, each priced at $2.25. print(15 * 2.25) # Division: Find the average price of 4 bananas if the total cost is $4.60. print(4.60 / 4)
Тепер ваша черга завершити наступні математичні операції. Заповніть пропуски, щоб завершити оператори друку та запустити код:
Swipe to start coding
У цьому завданні ви виконаєте базові арифметичні операції для вирішення трьох різних задач, пов'язаних з розрахунком витрат. Ви будете використовувати додавання, множення та ділення, щоб знайти необхідні значення.
Інструкції до коду
- Розрахуйте загальну вартість молока та хліба, додавши їх ціни. Використовуйте значення
$5.42
для молока та$4.39
для хліба. - Визначте вартість
3.5
-фунтового пакета апельсинів, помноживши вагу3.5
на ціну за фунт$1.20
. - Знайдіть середню вартість за одиницю, розділивши загальну суму витрат
$55
на кількість одиниць5
.
Вимоги до виводу
- Надрукуйте результат додавання для загальної вартості молока та хліба.
- Надрукуйте результат множення для вартості апельсинів.
- Надрукуйте результат ділення для середньої вартості за одиницю.
Рішення
Дякуємо за ваш відгук!
single
Запитати АІ
Запитати АІ
Запитайте про що завгодно або спробуйте одне із запропонованих запитань, щоб почати наш чат
Awesome!
Completion rate improved to 2.17
Прості математичні операції
Свайпніть щоб показати меню
Відмінна робота до цього моменту! У Python виконання математичних операцій є простим, але потужним, ідеально підходить для управління завданнями в нашому продуктовому магазині.
Ми можемо використовувати базові арифметичні оператори для різноманітних обчислень:
+
для додавання;-
для віднімання;*
для множення;/
для ділення.
Давайте подивимося, як Алекс демонструє ці базові арифметичні оператори:
Тепер ваша черга практикувати їх використання. Щоб відобразити результати наших обчислень, ми будемо використовувати функцію print()
. На відміну від рядків (тобто тексту), математичні вирази не потребують лапок. Ми дізнаємося більше про це пізніше в курсі.
Давайте розглянемо кілька практичних прикладів з нашого продуктового магазину:
1234567891011# Addition: Calculate the total inventory of apples and oranges. print(150 + 230) # Subtraction: Determine how many apples remain after selling 123. print(150 - 123) # Multiplication: Compute the total cost for 15 packs of butter, each priced at $2.25. print(15 * 2.25) # Division: Find the average price of 4 bananas if the total cost is $4.60. print(4.60 / 4)
Тепер ваша черга завершити наступні математичні операції. Заповніть пропуски, щоб завершити оператори друку та запустити код:
Swipe to start coding
У цьому завданні ви виконаєте базові арифметичні операції для вирішення трьох різних задач, пов'язаних з розрахунком витрат. Ви будете використовувати додавання, множення та ділення, щоб знайти необхідні значення.
Інструкції до коду
- Розрахуйте загальну вартість молока та хліба, додавши їх ціни. Використовуйте значення
$5.42
для молока та$4.39
для хліба. - Визначте вартість
3.5
-фунтового пакета апельсинів, помноживши вагу3.5
на ціну за фунт$1.20
. - Знайдіть середню вартість за одиницю, розділивши загальну суму витрат
$55
на кількість одиниць5
.
Вимоги до виводу
- Надрукуйте результат додавання для загальної вартості молока та хліба.
- Надрукуйте результат множення для вартості апельсинів.
- Надрукуйте результат ділення для середньої вартості за одиницю.
Рішення
Дякуємо за ваш відгук!
Awesome!
Completion rate improved to 2.17single